Back to Top

Wedstrijden

Heren 1       Recreanten Haaglanden     Poule RHHR                     9 + 5 wedstrijden

Heren 2       Recreanten Haaglanden     Poule RHHR                     9 + 5 wedstrijden

Mix 1           Recreanten Rijnland           Poule mix B                      12 wedstrijden

Mix 2           Recreanten Rijnland           Poule mix C                      12 wedstrijden

Jongens B1 Reguliere competitie West JB 1e klasse poule D-2   10 + 10 wedstrijden

Meisjes B1  Reguliere competitie West MB 2e klasse  poule K-2   10 + 10 wedstrijden

Meisjes C1  Reguliere competitie West MC 2e klasse  poule M-2  10 + 10 wedstrijden

Definitief   -    final

Wedstrijdprogramma / Match Program            Seizoen 2023 – 2024                   d.d. 08.01.24 versie 5a


dag

datum

aan-

vang

Thuis team

Uit team

Sporthal

uit-

slag

veld

Wedstrijd

code

Scheidsrechter

Referee

Teller

Counter

Wo

10.01.24

19:00

WVV Olieballentoernooi

De Schulpwei

Alle leden

Deelnemers + Annemieke + Elly + Martin

Do

11.01.24

19:15

VCS JB 1

WVV JB 1

Wasbeek

2

JB1D2-DF

xx

xx

Vr

12.01.24

21:00

Setumup mix 2

WVV mix 2

Het Spant

1

RRXC-DE-2

xx

xx

Za

13-01.24

14:00

VELO MB2

WVV MB 1

Velo-Hal

3

MB2K2-DF

xx

xx

14:30

Kalinko MC 4

WVV MC 1

Houtrust-sporthal

1

MC2M2-CF

xx

xx

Vr

19.01.24

19:15

WVV JB 1

VELO JB 1

De

Schulpwei

1

JB1D2-FE

Robert van A

Martin Lint

WVV MB 1

Leython MB 3

3

MB2K2-FA

Paul de Groot

Kim Parlevliet

WVV MC 1

VOLEVO MC 5

2

MC2M2-FD

Mathieu Prins

Ines Cremers

21:00

WVV H 1

WVV H 2

1

RHHR-IJ

Jan Rijskamp

Marcel Kim Parlevliet

Ma

22.01.24

20:30

Timios H 1

WVV H 1

Groenswaard

 

1

RHHR-BI

xx

xx

Za

27.01.24

12:30

Gemini-K  JB 1

WVV JB 1

De Vliethorst

2

JB1D2-AF

xx

xx

14:00

VOLEVO MB 3

WVV MB 1

De fluit

3

MB2K2-EF

xx

xx

16:30

Inter Rijswijk MC3

WVV MC 1

De Altis

1

MC2M2-AF

xx

xx

Vr

02.02.24

19:15

WVV JB 1

Gemini K. JB1

De
Schulpwei

1

JB1D2-FA

Erik Gijsbers

Jorden van Vegten

WVV MB 1

VOLEVO MB 3

3

MB2K2-FE

Jan Rijskamp

Martin Lint

WVV MC 1

ZVH MC 1

2

MC2M2-FB

Jeanne Taal

Ouder  Mikaela Mari

21:00

WVV H 2

Merenwijk H 1

1

RHHR-JA

Frank Hochmuth

Martin Lint

WVV mix 2

Leython mix 7

2

RRXC-EB-2

Timmo v.d. Kleij

Hugo Elly v. Weerlee

Za

03.02.24

13:00

Leython mix 6

WVV mix 1

De Bloemerd

2

RRXB-CG

xx

xx

Ma

05.02.24

20:30

Merenwijk H 1

WVV H 1

Broekplein

1

RHHR-AI

xx

xx

20:30

Merenwijk mix3

WVV mix 2

Broekplein

3

RRXC-CE-2

  xx

xx

Vr

09.02.24

19:00

VCO MB 2

WVV MB 1

De Cuyl

4

MB2K2-CF

xx

xx

Za

10.02.24

16:30

Inter Rijswijk JB3

WVV JB 1

De Altis

1

JB1D2-BF

xx

xx

14:00

VOLEVO MC 5

WVV MC 1

De Fluit

3

MC2M2-DF

xx

xx

Ma

12.02.24

21:15

Volcano H 1

WVV H 2

Fortunahal

1

RHHR-DJ

xx

xx

Vr

16.02.24

19:15

WVV MB 1

Monza MB 2

De

Schulpwei

3

MB2K2-FB

Paul de Groot

Kim Parlevliet

21:00

WVV H 1

ZVH H 2

1

RHHR-IK

Peggy Verweij

Jan Willem v.Reeuwijk

WVV mix 1

Setumup mix 1

2

RRXB-GD

Ruud Meershoek

Annemieke Bollen

Za

17.02.24

14:00

VELO JB 1

WVV JB 1

Velo-hal

2

JB1D2-EF

xx

xx

16:00

Zovoc MC 2

WVV MC 1

De Limiet

2

MC2M2-EF

xx

xx

dag

datum

aan-

vang

Thuis team

Uit team

Sporthal

uit-

slag

veld

Wedstrijd
code

Scheidsrechter

Referee

Teller

Counter

Vr

01.03.24

19:15

WVV JB 1

Inter Rijswijk JB 3

De Schulpwei

1

JB1D2-FB

Erik Gijsbers

John van Brecht

WVV MB 1

VCO MB 2

3

MB2K2-FC

Jeanne Taal

Voula Moutafi

WVV MC 1

Inter Rijswijk MC3

2

MC2M2-FA

Mathieu Prins

Parent Ana Bustamante

21:00

WVV mix 2

GGV mix 1

2

RRXC-EA-2

Paul de Groot

Rik Vos

21:00

Gemini K mix 2

WVV mix 1

De Vliethorst

2

RRXB-AG

xx

xx

Za

09.03.24

14:00

Monza MB 2

WVV MB 1

De Wielepet

2

MB2K2-BF

xx

xx

14:15

ZVH MC 1

WVV MC 1

Swanla

1

MC2M2-BF

xx

xx

Vr

15.03.24

21:00

WVV mix 1

Utopia mix 1

De Schulpwei

2

RRXB-GB

Kilian v.d. Kleij

Elly van Weerlee

Za

16.03.24

11:00

Leython MB 3

WVV MB 1

De Bloemerd

2

MB2K2-AF

xx

xx

Za

23.03.24

11:00

Leython JB 1

WVV JB 1

De Bloemerd

2

JB1D2-CF

xx

xx

Vr

05.04.24

19:15

WVV JB 1

VCS JB 1

De

Schulpwei

2

JB1D2-FD

Robert v. Adrichem

Jim Wang

WVV MB 1

VELO MB 2

3

MB2K2-FD

Jan Rijskamp

Martin Lint

WVV MC 1

Kalinko MC 4

1

MC2M2-FC

Jeanne Taal

Annemieke Bollen

21:00

WVV mix 2

Setumup mix 2

2

RRXC-ED

Peggy Verweij

Arnout Roos

Vr

12.04.24

19:15

WVV JB 1

Leython JB 1

De

Schulpwei

2

JB1D2-FC

Peggy Verweij

Laura  Roos +

Isabel Cremers

WVV MC 1

Zovoc MC 2

3

MC2M2-FE

Paul de Groot

Emma Morales Guzman

+ Emmeline Olesen

21:00

WVV mix 1

Leython mix 6

1

RRXB-GC

Ruud Meershoek

Martin Lint

Za

??

13:00 - 17:00      WVV

10e LENTE….VREUGD TOERNOOI  De Schulpwei.   Aanmelden bij Peggy Verweij

                       

11.01.24

datum in de 2e helft van de jeugdcompetitie

11.01.24

date in 2nd half of youth competition

16:30

Laatste wijziging….. Last      change

Hans

Wijzigingen ten opzichte van versie 4

Hans

Changes from version 4

Jan Rijskamp – wedstrijdsecretaris / scheidsrechtercoördinator

match secretary / referee coordinator

Attentie:

Voor de H1 en de H2 komen er (na 28.02.24) nog 4 of 5 (thuis)wedstrijden bij.

For the H1 and the H2 there will be (after 28.02.24) 4 or 5 more (home) matches.

voor onze “Privacy verklaring” verwijzen wij je naar onze website: www.wvv-wassenaar.nl

For our "Privacy Statement" please refer to our website: www.wvv-wassenaar.nl